1905 GYSİAD Takvimi’nin sponsoru Quick Sigorta oldu!

1905 GYSİAD Takvimi’nin sponsoru Quick Sigorta oldu!

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 GSYİAD) tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf Yarışması’nın 15’incisinin sponsoru Quick Sigorta oldu. Dereceye giren eserlerin Galatasaray 2018 takviminde kullanacağı yarışmaya 27 foto muhabiri 66 fotoğrafla katıldı. Yarışmada Birincilik Ödülü Metin Pala’ya, İkincilik Ödülü Adem Kabayol’a ve Üçüncülük Ödülü Veday Yangın’a verildi. 

Quick Sigorta CEO'su Levent Uluçeçen
Quick Sigorta CEO'su Levent Uluçeçen

Düzenlenen ödül töreninde konuşan Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, spora desteklerini artırarak devam ettirmeyi planladıklarını söyledi: “Şirketimize bu fırsatı tanıdığı için GSYİAD ve Galatasaray’a teşekkür ediyoruz. Faaliyete başladığımız günden bu yana bazı sigorta branşlarında ilk 2’ye kadar yükseldik. Artık spor kulüplerine sponsor olacağız ve spora yatırım yapan şirketlerden biri olacağız.”  

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Quick Sigorta CEO'su Levent Uluçeçen
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Quick Sigorta CEO'su Levent Uluçeçen

Spora Yatırım Yapacağız

Ödül töreninde konuşan GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, “Ödül alan fotoğrafların kullanılacağı Galatasaray Takvimi günlük hayatta yanımızda olmasının yanında, arşiv özelliğiyle de öne çıkıyor. Galatasaray’ın başarılarını ve gururları 365 gün, tekrar tekrar yaşamamızı sağlıyor. Basın emekçilerimizin de burada büyük katkısı var. Zorlu koşullarda tüm takımlarımızın yanında oluyorlar. Bu yılki sponsorumuz ise Quick Sigorta oldu. Quick Sigorta, adı gibi sektöre hızlı giren bir şirket. Önümüzdeki dönemde büyük işlere imza atacaklarını düşünüyorum” dedi. 

Törende son konuşmayı Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek yaptı. Özbek “Galatasaray arşivlerinde Sarı Kırmızı Kareler Yarışması sayesinde önemli fotoğraflar bulunuyor. GSYİAD’a çok teşekkür ediyorum. Quick Sigorta CEO’su Levent Bey spora destek vereceklerini söylediler bu çok sevindirici. Galatasaray’ın başarıya odaklı yılında bize verilen tüm destek için teşekkür ediyoruz.”