Quick Sigorta’nın %100 On-line Kefalet Sigortasına Sardis’ten Gümüş Ödül!

Quick Sigorta’nın %100 On-line Kefalet Sigortasına Sardis’ten Gümüş Ödül!

Quick Sigorta, yılın başında hayata geçirdiği Türkiye'de ilk kez %100 on-line olarak sunulan Kefalet Sigortası ürünü ile "Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi" kategorisinde Sardis Awards 2022'den gümüş ödülle döndü. 

Finans sektöründeki pazarlama başarılarını ve en inovatif projelerini ödüllendiren Sardis Awards, bu yılın kazananlarını 29 Eylül akşamı Simge Fıstıkoğlu’nun sunuculuğunda gerçekleştirilen ödül gecesinde açıkladı. Teknolojinin yenilikçi kullanımından veri stratejilerine, inovasyondan yaratıcılık ve pozitif sosyal etkiye kadar finansa ve tüketici hayatına değer katan projelerin değerlendirildiği Sardis Awards 2022’de, Quick Sigorta’nın %100 On-line olarak sunulan Kefalet Sigortası ürünü "Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi" kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. Bu yıl 300’e yakın başarılı projenin yarıştığı Sardis Ödülleri’nde 12 Altın ve 37 Gümüş Sardis sahiplerini buldu. 

Quick Sigorta, 2018 yılından bu yana finansal sigortalar alanındaki çalışmaları ve Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği projeleri ile sektörün yüzünü değiştirmişti. Kullanıcı dostu ödüllü alt yapısıyla ihale yüklenicileri ve isteklilerin bu konudaki taleplerine hemen cevap verebilecek düzenlemeyi sağlayan şirket, Ocak 2022’de hayata geçirdiği ve elektronik ihalelerde geçerli %100 On-line Kefalet Sigortası projesi ile çıtayı daha da yükseltti. Bu proje; başvuru aşaması, kredi skor hesaplama, değerlendirme ve sonuçlandırma gibi tüm aşamaları tamamen geliştirilen teknik altyapılar sayesinde %100 on-line olarak sağlıyor ve uçtan uca dijital onboarding’i mümkün kılıyor.

Birçok önemli kuruluşa ödül

Quick Sigorta’nın yanı sıra İş Bankası, Akbank, Garanti BBVA, Iyzico, EnerjiSA, Belbim gibi iş dünyasının birçok önemli kuruluşu da ödüle layık görüldü.