Tabii ki bir ilk, tabii ki Quick’ten: Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tabii ki bir ilk, tabii ki Quick’ten: Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Quick Sigorta ezber bozan ürünleriyle ürün gamını genişletmeye devam ediyor!

Beklemeden Ömür Boyu Yenileme Garantisini ilk yılın sonunda müşterileri ile buluşturarak sadece 150 günde 10 bin yeni sigortalıyı bünyesine katan ve iş ortaklarından yoğun ilgi gören Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü ile sektörde fark yaratan Quick Sigorta, sağlık sigortası alanındaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Trafik kazasına bağlı olarak gerçekleşecek acil sonrası yatarak sağlık giderlerini karşılayan Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, kişi bazlı bir sigorta olarak öne çıkıyor. Üstelik ürün için araç sahibi olma şartı aranmıyor, kişiler kendileri ve aileleri için de Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabiliyorlar. Ayrıca kaza olmasa dahi sigortanın sunduğu ek sağlık hizmetlerinden faydalanmak mümkün.

Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Quick Sigorta ile anlaşması olan SGK hastanelerinde geçerli

Türkiye sınırları içerisindeki karayolu ağında, kaza tespit tutanağı ile belirlenmiş trafik kazaları sonucu ortaya çıkmış yatarak tedavi giderlerini karşılayan Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ister yaya, ister sürücü, isterse yolcu olsun sigortalılarına sağlık sigorta güvencesi sunmaktadır. 

Tek fiyat avantajı ve limitsiz ek sağlık hizmetleri ile ilgi çekiyor

Trafik kazalarından bağımsız olarak limitsiz faydalanılabilecek online tıbbi danışmanlık, online diyetisyen, online psikolojik danışmanlık, evde tıbbi bakım organizasyon hizmetleri bulunduğu Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı cazip hale getiren bir diğer özelliği de uygun fiyat politikası. Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, il, cinsiyet ve yaş ayrımı olmaksızın sigortalı başına 200 TL prim ile sunuluyor. Poliçenin en az iki aile bireyi ve üzeri tarafından aynı poliçede tercih edilmesi durumunda ise yüzde 5 aile indirimi uygulanıyor. 

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar
Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar

Ahmet Yaşar: “Müşteri ihtiyaçlarına odaklı yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz”

Sektörde bir ilki hayata geçirdiklerini söyleyen Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, şunları kaydetti: “Son yıllarda özellikle pandeminin de etkisi ile tamamlayıcı sağlık sigortası başta olmak üzere, sağlık sigortalı sayısında önemli bir artış yaşandığını biliyor ve bunu artan sigorta bilincinin bir sonucu olarak görüyoruz. Öyle ki; tamamlayıcı sağlık sigortasında prim üretimi yaklaşık yüzde 143 yükseldi ve bu branşta yeni sigortalı kazanımı da devam ediyor. Biz de Quick Sigorta olarak ürün gamımızı müşteri ihtiyaçlarına dönük olarak ilgili branşlardaki arza göre şekillendiriyoruz. Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tam da böyle bir ürün. Yaş, il, cinsiyet fark etmeksizin tek bir fiyat ile müşteriler ile buluşuyor. Özellikle sektörde hap ürün olarak nitelendirdiğimiz tek primli bu tip ürünlerin çapraz olarak satılabilmesi açısından da acentelerimizi mutlu edeceğini düşünüyorum. Her zaman söylediğim bir şey var, trafiğe takılı kalmayın. Quick Sigorta’da daha çok güvence daha çok ürün var! 2025 sonuna kadar yaklaşık 8 milyon kişinin tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıracağı öngörüsüyle bu tip spesifik ürünlerin daha da ilgi çekeceğinden eminim. Quick Sigorta olarak bundan sonra da müşteri ihtiyaçlarına odaklı ezber bozan yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz”.

Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tabii ki bir ilk, tabii ki Quick’ten!

İster yaya olun ister araçta trafik kazası halinde acil ve sonrası anlaşmalı kurumlardaki yatarak sağlık giderlerini karşılayan, kişi bazlı sigorta: Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası!

Üstelik sigortanın size sunduğu ek hizmetlerden kaza yapmasanız da yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:

quicksigorta.com/trafik-kazasi-tamamlayici-saglik-sigortasi