Sanat ve sigorta dünyası ilk kez buluşuyor

Sanat ve sigorta dünyası ilk kez buluşuyor

Quick Sigorta'dan Sanata Destek! Perde açılıyor, Konut’ta tiyatro başlıyor!
Quick Sigorta’dan bir ilk! Quick Sigorta konut sigortası yaptıran veya güncel Konut Sigortası bulunan tüm sigortalılarımıza, Tiyatronet iş birliği ile 2 tiyatro oyunu ve 3 masal dinletisi hediye.

Özellikle son bir yıldır pandeminin de etkisiyle pek çok sanat etkinliği hızla dijitalleşiyor. Bu dijitalleşme akımına tiyatrolar da dahil oldu. Tiyatronet, pek çok başarılı tiyatro oyunu ve masal dinletisini online ortamda izleyicisine sunarken Quick Sigorta da bu online tiyatro girişimini sanatsever müşterileriyle buluşturuyor.

Quick Sigorta, sanat ve sigorta dünyasını bir araya getirerek Türkiye ve dünyada bir ilke imza atıyor, konut sigortası yaptıran veya halihazırda güncel konut sigortası bulunan herkese 2 tiyatro bileti ve3 masal dinletisi hediye ediyor.

Sigortalılarımız, her bir konut poliçesi için sahip olacakları dijital tiyatro biletleriyle tiyatro oyunlarını, evlerinin konforunda ya da istedikleri her yerde, diledikleri zaman, matine, suare ve seans kısıtlaması olmadan izleyerek hem eğlenecek hem de sanata destek olacaklar. Üstelik diledikleri zaman kullanacakları bilet kodları sevdikleri ile paylaşabilmeleri için girildikten sonra da 48 saat geçerli.

Tiyatro biletlerine sahip olabilmek için sigortalılarımızın yapması gereken sadece Quick Sigorta web sitesindeki Fırsat ve Kampanya’lar sayfamızı ziyaret edip (https://www.quicksigorta.com/konut-sigortasi-hediye), hediye tiyatro biletlerini e-postalarına istemek.

Daha sonra Tiyatronet web sitesine ücretsiz üye olup, hediye tiyatro oyunlarını izleyebilirler.

Hem yetişkinler hem de çocuklar için pek çok içeriğin bulunduğu Tiyatronet ile dram, komedi, kara komedi türünde pek çok ünlü tiyatro oyununun ve masal dinletilerinin tadını çıkarmak mümkün.

Sanatçıya ve Sanatsevere Destek....

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar
Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar

Gerek ürünleri gerekse sosyal sorumluluk projeleriyle sigorta sektörünün ilklerini hayata geçiren Quick Sigorta, sanat dünyasını desteklemeyi de ihmal etmedi. Tiyatronet ile ses getirecek bir iş birliğine imza attıklarına dikkat çeken Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “Pandemi nedeniyle zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde hem perde açamayan tiyatro emekçilerine hem de etkinliklerden mahrum kalan sanatseverlere destek olacak bir kampanya başlattık. Bu kampanyayla müşterilerimize konut sigortasının gerekliliğini hatırlatırken sanatın iyileştirici gücünden faydalanmalarını da amaçlıyoruz” dedi.