Quick Sigorta, Londra merkezli Digital Impact Awards’tan iki ödülle döndü!

Quick Sigorta, Londra merkezli Digital Impact Awards’tan iki ödülle döndü!

Dijital dünyanın ve sosyal medyanın en başarılı projelerini ödüllendiren Londra merkezli Digital Impact Awards sahiplerini buldu. Bu sene Londra’da 13’üncüsü düzenlenen ödül töreninde, Quick Sigorta “Best Community Development” ve “Best Use of Digital from the Financial Services Sector” kategorilerinde ödüle layık görüldü. 

Tiyatronet iş birliği, en iyi topluluk geliştirme projesi oldu

Pandemi döneminin hissedildiği 2021 yılının Şubat ayında, büyük çapta etkilenen sanata destek olmak ve evde kalmayı teşvik etmek amacıyla Tiyatronet ile iş birliği yapan Quick Sigorta, bu çalışmasıyla “Best Community Development (En iyi Topluluk Gelişimi)” ödülünün sahibi oldu. Tiyatronet ile yapılan iş birliği sayesinde Seyirci, Patron ve Bir Ofis Gecesi Rüyası gibi oyunlar konut sigortası yaptıran herkes tarafından kendilerine verilen bir kod ile çevrim içi bir şekilde izlenebildi. Sosyal bir sorumluluk da taşıyan bu proje ile Türkiye’de tiyatro olmayan ilçelere kadar tiyatro gidebildi. Pandemi koşullarında seyirciler evlerinin konforunda tiyatro seyredebildiler. 

İkinci ödül Acenteler Portal’i QPort projesine!

Bu kapsamda “Acenteler Portal’i QPort” projesi ile de “Best Use of Digital from the Financial Services Sector” (Finansal Hizmetler Sektöründe Dijitalin En İyi Kullanımı) ödülünün de sahibi olan Quick Sigorta, geliştirdiği bu teknoloji tabanlı platformlar sayesinde 3234 acentesine en iyi şekilde hizmet veriyor.

“Yeni projelerin mimarı olmaya devam edeceğiz”

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar konuyla ilgili olarak, “2021 yılında yaptığımız atılımlar ve iş birliklerimizle Digital Impact Awards gibi önemli bir ödülü bu yıl tekrar kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için ortaya koyduğumuz inovasyonların ticari yansımaları kadar böylesi önemli organizasyonlarca da dikkate alınması ve ödüllendirilmesi çok önemli. Bu tip ödüller Quick Sigorta’nın sanatın destekçisi olduğu gerçeğini perçinliyor. Öte yandan Digital Impact Awards’ta yaptığımız teknolojik atılımlar ve geliştirdiğimiz uygulamalarla birlikte “Best Use of Digital from the Financial Services” ödülünü almaya da hak kazandık. Geride bıraktığımız dört yılda olduğu gibi yeni yılda da dijitalleşme adına daha da çok projenin mimarı olacağız” dedi. 

Bütünleşik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Pınar Güzey ise; iki ödülün de kendileri için çok önemli olduğunun altını çizip “Tiyatronet projesi aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi bizler için. Pandemide sanata ve sanatçıya destek verebilmek adına Tiyatronet ile birlikte sigortalılarımıza ve acentelerimize konutta dijital tiyatro keyfi sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz Ekim ayında bu dijital tiyatro keyfini tiyatro salonuna sahneye taşımak istedik. Ali Poyrazoğlu, Cemal Hünal, Lale Cangal Hünal ve Onur Şenay gibi isimlerin katıldığı “Ebedi Barış” adlı oyunun Quick Sigorta özel gösterimini Kats Sahne’de; Maher Holding çalışanları, Quick Sigorta Acenteleri ve sigortalılarına yapmıştık dedi.