Maher Holding ailesi iftarda bir araya geldi

Maher Holding ailesi iftarda bir araya geldi

Maher Holding’in 1 Nisan 2023 tarihinde Conrad İstanbul Bosphorus’ta verdiği iftar yemeğinde konuşan Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu, holdingin büyüyen yapısına dikkat çekerek “Bugün bu salonda 310 kişiye ulaşmanın gururunu yaşıyorum” dedi. 

Quick Sigorta, Corpus Sigorta, Quick Finans, Qpay, MHR GYO, Valde ve QTower olmak üzere bütün Maher Holding çalışanları, Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine eşlik eden musiki dinletisinden hemen önce konuşan Erdemoğlu, holdingin bugün geldiği noktadan duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: “Bundan beş yıl kadar önce Levent Bey’le birlikte ilk kurduğumuz şirket olan Quick Sigorta’nın birinci yılını kutlamıştık. Yine böyle bir akşam yemeğinde bir araya gelmiştik ama o zamanki kadromuz 30 kişi kadardı. Bugün bu salonda 310 kişiye ulaşmanın gururunu yaşıyorum ve teşekkür ediyorum.”

Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu
Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu

Başarının anahtarlarına dair de bilgi veren Erdemoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler doğru ve dürüst insan olarak bu özelliklerimizi muhafaza ettiğimiz sürece iş ahlakına, çalışma disiplinine uygun hareket ettiğimiz sürece ve var gücümüzle hırslı bir şekilde başarılı olmak için çalıştığımız sürece, çok daha ileri noktalara gideceğimizden şüphem yok. İşte o zaman buradaki 300 kişinin de içinde yer aldığı ve gelecekte 3 bin kişiye ulaşan bir akşam yemeğinde bir arada olacağımıza dair inancım tamdır. Grubumuzun bu noktaya gelmesinde emeği geçen başta CEO’muz Levent Uluçeçen olmak üzere tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda aynı başarı performansıyla çok daha iyi noktalara geleceğimize eminim. Bütün arkadaşlarımın şimdiden yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”